Alena Kuncová, Slavonice - šití kabelek

O firmě

Jsem vyučená pánská krejčová, po ukončení školy jsem pokračovala na Střední oděvní škole oděvní. Po absolvování této školy jsem pracovala na Středním odborném učilišti oděvním, kde jsem vykonávala funkci mistrová odborného výcviku. Zde jsem vyučovala jak obor pánský krejčí, tak i obor dámská krejčová.

Tato práce mě velice naplňovala byla zároveň mým koníčkem. Spolu se žáky jsem se zúčastňovala různých akcí např. Mladý modní tvůrce. Každý rok jsme s děvčaty pořádaly modní přehlídky. Bohužel naše oděvní škola byla zrušena a já jsem se rozhodla pokračovat v samostatném podnikání v oděvním oboru.

Nyní se věnuji tvorbě textilních kabelek. Snažím se, aby každá kabelka byla originál a nezaměnitelná. Samozřejmě, že na přání mohu vytvořit několik stejných, nebo podobných kusů. Ale jsem raději, pokud můžu tvořit ojedinělé a originální kousky.

Penzion Kunc

Penzion Karel Kunc má nové webové stránky: www.penzionslavonice.cz.

Palubky Kunc

Firma Karel Kunc nabízí kvalitní dřevěné palubky, stavební řezivo a stavební izolační materiály. Navštivte webové stránky Karla Kunce www.karelkunc.cz.

Firemní krédo

Firmy na trhu v České Republice i ve světe se usilovně snaží vybudovat na veřejnosti pozitivní image (tzv. pozitivní kukuč). Potom si v jejich firemních materiálech můžeme přečíst filozofické a náboženské traktáty o firmením krédu a morálce podnikání. Pro návrhářku Alenu Kuncovou není pojem firemní krédo slovo, které jí poradil PR specialista, pro ni je férové a slušné podnikání základním přístupem k životu. O tom se přesvědčily stovky spokojených zákazníků firmy Maneki.


© 2013 Alena Kuncová | originální ručně šité kabelky na zakázku