Alena Kuncová, Slavonice - šití kabelek

Apartmány Slavonice

Apartmány Slavonice

Alena Kuncová nabízí

  • zakázkovou výrobu kabelek
  • ubytování v apartmánech a pokojích v penzionu ve Slavonicích

Firma Karel Kunc obchoduje po území české republiky s palubkami a palivovým dřívím. S polečně s Alenou Kuncovou vedou apartmány Slavonice v budově penzionu ve městě. Prodejna palubek je ve Slavonicích hned vedle a firma prodává podlahovky a izolační materiály na stavbu.

Karel Kunc má v sortimentu borovicové, smrkové, modřínové palubky, latě, podlahovky a hranoly na krovy za ceny přijatelné s možností dopravy po území ČR. Apartmány Slavonice jsoudobrou volbou a poskytují spolehlivé ubytování pro celé rodiny i s dětmi.

Apartmán dvoupodlažní

Apartmán dvoupodlažní má spodní část kde je obývací místo s kuchyňkou a nahoře se nachází pokoje pro spaní hostů. V kuchyňce je rychlovarná konvice, plynový vařič, lednička a příbory a nádobí.

Penzion Apartmány ve Slavonicích


Apartmány Slavonice nedaleko náměstí

Apartmán v podkroví penzionu

Apartmán v podkroví

Penzion Slavonice má několik pokojů a dva apartmány. Jedním z nich je apartmán v podkrovních místech budovy. Interiér je přírodně řešený obložen dřevem a útulný. Hosté mají k dispozici dvě ložnice. Pokoje mají společnou koupelnu a záchod. Podkrovní apartmány Česká Kanada nemají v provozu kuchyňku. Lze jej využít jako jeden dvoulůžkový pokoj pro samostatný pobyt.

Podkrovní apartmán Apartmán v podkroví


Druhý apartmán Slavonice

Vybavení penzionu

Penzion Karel Kunc poskytuje kvalitní ubytování Slavonice s několika pokoji a dvěma apartmány Slavonice pro každého kdo navštíví Českou Kanadu. Pobyt vám zpříjemní:

  • pergola s krbem
  • prostorný parking pro automobily
  • dětský koutek venku na hradní s houpačkou
  • místo pro společenské aktivity, posezení, karty, tv

 

Penzion Kunc

Penzion Karel Kunc má nové webové stránky: www.penzionslavonice.cz.

Palubky Kunc

Firma Karel Kunc nabízí kvalitní dřevěné palubky, stavební řezivo a stavební izolační materiály. Navštivte webové stránky Karla Kunce www.karelkunc.cz.


© 2013 Alena Kuncová | originální ručně šité kabelky na zakázku