Alena Kuncová, Slavonice - šití kabelek

Apartmány Česká Kanada

Apartmány Česká Kanada

Alena Kuncová je známá svými aktivitami v oblasti zakázkové výroby dámských látkových kabelek řadu let. Společne s manželem provozuje apartmány Česká Kanada v budově moderního penzionu ve Slavonicích. Sídlo firmy paní Kuncové je ve Slavonicích a její mažel Karel Kunc prodává též stavební izolační materiály a dřevo na otop v zimě.

Možnosti sportu v okolí

Apartmány Česká Kanada v budově penzionu Slavonice jsou pěkně provozované a poskytují ubytovným klientům kvalitní pobyty pro rodiny s dětmi i individuální pobyt. V okolí penzionu je region Česká Kanada kde jsou pěkné trasy na jízdu na horském kole i po silnicích. Vedou zde stezky pro kola např. do Radíkova, do Nové Bystřice nebo na hrad Landštejn. Turisté mohou bloumat po okolí po lese či po lukách.

Dvoupatrový apartmán

Dvoupatrový apartmán je také velmi pěkný a vhodný pro ubytování. Dole je kuchyň a nahoře se nachází místo pro spaní. Je zde lednice, rychlovarná konvice na čaj, dvouplotýnkový vařič a pěkné nádobí. Ubytování Slavonice v tomto penzionu který vede Alena Kuncová se svým manželem. Je zde vyjímečné pohodlí.

Apartmán mezonetový Apartmán Slavonice


Apartmány Česká Kanada ve Slavonicích

Podkrovní apartmán

Apartmán pod střechou

Tento apartmán Česká Kanada je vhodný pro pohodlné ubytování rodin. Nachází se v penzionu Slavonice, je obložen přírodním dřevem a je pohodlný. Tyto prostory mají dvoulůžkové pokoje. Pokoje mají společnou koupelnu a toaletu. Tyto apartmány Slavonice nemají prostor k vaření. Aapartmán lze využít jako samostatný dvoulůžkový pokoj s koupelnou a WC.

Penzion Slavonice Pokoj v podkroví


Podkrovní apartmány Česká Kanada penzion Kunc

Vybavení pro hosty

Objednekte si ubytování v Penzion Česká Kanada Kunc Karel v městě Slavonice. Je zde pěkné ubytování pro turisty a návštěvníky města. Vybavení:

  • venkovní sezení s krbem
  • parkování automobilů a přívěsů
  • dřevěná pergola
  • dětský koutek venku na hradní s houpačkou
  • místo pro společenské vyžití

 

Penzion Kunc

Penzion Karel Kunc má nové webové stránky: www.penzionslavonice.cz.

Palubky Kunc

Firma Karel Kunc nabízí kvalitní dřevěné palubky, stavební řezivo a stavební izolační materiály. Navštivte webové stránky Karla Kunce www.karelkunc.cz.


© 2013 Alena Kuncová | originální ručně šité kabelky na zakázku